У вівторок, 3 травня, Росія вкотре вчинила провокацію на кордоні Сумської області. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький. “Росія вкотре вчинила провокацію на кордоні Сумщини. Близько 12 години зі сторони ворога відкрили вогонь з мінометів по території Глухівської громади”, – зазначив він та пообіцяв згодом надати більш детальні подробиці події. Про можливі руйнування та постраждалих Живицький не проінформував.

Росіяни знов обсріляли Глухівську громаду
Більше з Хроніка війниБільше записів у Хроніка війни »
- Спека та суха погода: на Шосткинщині діє найвищий рівень пожежної небезпеки
- На Сумщині за тиждень знищили 113 боєприпасів: рятувальники нагадали правила безпеки
- Хроніки прикордоння: аналізуємо головні новини 19 червня
- На Глухівщині прийняв свій останній бій прикордонник Василь Хлібород
- Ворожий удар по Києву забрав життя колишньої працівниці глухівського соццентру Алли Гавриленко






Будь першим хто прокоментує