Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Росіяни знов обсріляли Глухівську громаду

У вівторок, 3 травня, Росія вкотре вчинила провокацію на кордоні Сумської області. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький. “Росія вкотре вчинила провокацію на кордоні Сумщини. Близько 12 години зі сторони ворога відкрили вогонь з мінометів по території Глухівської громади”, – зазначив він та пообіцяв згодом надати більш детальні подробиці події. Про можливі руйнування та постраждалих Живицький не проінформував.

Більше з Хроніка війниБільше записів у Хроніка війни »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *