29 квітня російські війська вчергове зі своєї території обстріляли Глухівщину. Про це повідомляє Держприкордонслужба у Telegram. “Прикордонники зафіксували прильоти понад тридцяти мінометних мін, випущених з боку російського села Городище”, – йдеться у повідомленні. Там додали, що росіяни стріляли по роздоріжжю між трьома селами, що на Глухівщині. “Під час іншого обстрілу рашистів міни рвалися на околиці одного з цих сіл”, – зазначили у ДПСУ.

29 квітня російські війська вчергове зі своєї території обстріляли Глухівщинукупанти з території РФ випустили 30 мін по Глухівщині
Більше з Хроніка війниБільше записів у Хроніка війни »
- Спека та суха погода: на Шосткинщині діє найвищий рівень пожежної небезпеки
- На Сумщині за тиждень знищили 113 боєприпасів: рятувальники нагадали правила безпеки
- Хроніки прикордоння: аналізуємо головні новини 19 червня
- На Глухівщині прийняв свій останній бій прикордонник Василь Хлібород
- Ворожий удар по Києву забрав життя колишньої працівниці глухівського соццентру Алли Гавриленко






Будь першим хто прокоментує