Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

29 квітня російські війська вчергове зі своєї території обстріляли Глухівщинукупанти з території РФ випустили 30 мін по Глухівщині

29 квітня російські війська вчергове зі своєї території обстріляли Глухівщину. Про це повідомляє Держприкордонслужба у Telegram. “Прикордонники зафіксували прильоти понад тридцяти мінометних мін, випущених з боку російського села Городище”, – йдеться у повідомленні. Там додали, що росіяни стріляли по роздоріжжю між трьома селами, що на Глухівщині. “Під час іншого обстрілу рашистів міни рвалися на околиці одного з цих сіл”, – зазначили у ДПСУ.

Більше з Хроніка війниБільше записів у Хроніка війни »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *