З 19 квітня повернулася до роботи автостанція “Глухів”. Поки графік її роботи з 5:15 до 14:00 Також з вівторка, 19 квітня, відновилися рейси маршрутного таксі №5. Маршрутка поки їздитиме з 7:00 до 13:00 за раніше графіком, який був раніше.

Повернулась до роботи автостанція “Глухів”
Більше з Хроніка війниБільше записів у Хроніка війни »
- Спека та суха погода: на Шосткинщині діє найвищий рівень пожежної небезпеки
- На Сумщині за тиждень знищили 113 боєприпасів: рятувальники нагадали правила безпеки
- Хроніки прикордоння: аналізуємо головні новини 19 червня
- На Глухівщині прийняв свій останній бій прикордонник Василь Хлібород
- Ворожий удар по Києву забрав життя колишньої працівниці глухівського соццентру Алли Гавриленко






Будь першим хто прокоментує