Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Повернулась до роботи автостанція “Глухів”

З 19 квітня повернулася до роботи автостанція “Глухів”. Поки графік її роботи з 5:15 до 14:00 Також з вівторка, 19 квітня, відновилися рейси маршрутного таксі №5. Маршрутка поки їздитиме з 7:00 до 13:00 за раніше графіком, який був раніше.

Більше з Хроніка війниБільше записів у Хроніка війни »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *