Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

На Сумщині за тиждень знищили 113 боєприпасів: рятувальники нагадали правила безпеки

За тиждень піротехніки знищили 113 боєприпасів. Загалом від початку року на Сумщині зафіксували вже 1061 випадок виявлення небезпечних предметів. Цього тижня міни та снаряди знаходили у Сумському, Конотопському, Роменському, Охтирському та Шосткинському районах.

Алгоритм дій, який рятує життя. Якщо побачили щось підозріле:

  • Не підходьте і не чіпайте знахідку;
  • Відійдіть назад щонайменше на 100 метрів;
  • Терміново повідомте про це за номерами 101 або 102.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *