Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У пологовому відділенні канантин через коронавірус

Завідуюча Глухівського відділення Сумського лабораторного центру Марина Матвієнко підтвердила інформацію про те, що у глуховчанкі, яка народила в місцевому пологовому відділенні, підтвердилася коронавірусна інфекція.

Тому зараз два тижні відділення на карантині, нових породіль приймати не будуть. В цей час буде протестований весь персонал відділення. Вагітні жінки на даний момент виписані додому і знаходяться під наглядом сімейних лікарів. Також прийнятий список заходів, спрямованих на зниження ризиків поширення інфекції – медперсонал проходить тестування на COVID-19, проводяться дезінфекційні заходи. Куди будуть направляти породіль, це питання буде вирішене найближчим часом.

Більше з Хроніка війниБільше записів у Хроніка війни »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *