• Вт. Бер 21st, 2023

В Глухові відбулась творча виставка дівчини-переселенки, яка в 2014 році разом з батьками переїхала з окупованої Горлівки

ВідHluhiv Media

Бер 2, 2023

Свої роботи в Глухівській публічній бібліотеці представила Марія Ішутна. Дівчина народилась в Горлівці, але в 2014 році разом з батьками переїхала в Глухів. Сьогодні Маші 16 і вона навчається на другому курсі Професійно-педагогічного фахового коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

У восьмирічному віці довелось рятуватись від війни

“Коли Марійка була маленькою, вона не звертала увагу на кубики чи конструктори, їй потрібні були олівці, а пізніше – фарби. Пам’ятаю, що перший малюнок Маші мав назву “Закат”. У Горлівці дівчина два роки відвідувала художню школу, а після переїзду у Глухів продовжила працювати над собою”,– говорить мама Марії Ольга Юріївна.

Експерти радять починати малювати з натури

Роботи Марії Ішутіної вже знаходять своїх шанувальників. До картин дівчини приглядаються і професійні художники.

«Я б порадив Маші не зупинятися, а розвиватися і починати малювати картини з натури. Я взагалі вважаю, що майбутнє за такими роботами, адже фотографії то “мертві” картинки, які не передають красу навколишнього світу, яку можна побачити власними очима», – говорить художник Іван Дедіщев.

У вільний час навчає дітей

Цікаво, що юна художниця щотижня проводить майстер-класи для маленьких глухівчан, які бажають навчитись малювати.

«Щосереди для дітей нашого міста Маша проводить майстер-класи з малювання. При цьому, її група дітей налічує вже близько 30 чоловік. Дітям дуже подобається і вони просять щоб майстер-класи були не один раз на тиждень, а три», – розповідають працівники Глухівської публічної бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *