• Ср. Бер 22nd, 2023

На війні загинув уродженець Глухова Сергій Коваленко

ВідЧернушек Марина

Лют 20, 2023

Траурні заходи розпочнуться 21 лютого об 11.00 за адресою м. Шостка, вул. Марата, 24 (біля останнього під’їзду).

Про це інформує ТРК “Акцент”

Сергій Володимирович Коваленко народився 16 березня 1969 року у Глухові, невдовзі родина переїхала до Шостки. Хлопчик навчався у шосткинській школі № 8, потім закінчив з відзнакою місцеве профтехучилище за професією «електромонтер по ремонту електрообладнання». З дитинства Сергій любив читати, рибалити та збирати поштові марки (колекція яких зараз налічує кілька тисяч штук). Через короткий час юнак вступив до вищого військового командного училища та блискуче закінчив його. Близькі та друзі говорять про Сергія Володимировича як про людину з активною життєвою позицією – працьовиту, натхненну, дисципліновану. «Він ніколи не стояв на одному місці, його цікавило все – від політичних подій до побутових справ. Він жив життям суспільства, знаходився у самому вирі подій», – такими словами згадують Сергія Коваленка.

Все своє життя наш земляк присвятив військовій справі. Навіть після виходу на пенсію за вислугою років продовжував допомагати своїм колегам мудрою порадою та всебічною підтримкою.

З початком повномасштабної рашистської агресії Сергій Володимирович добровільно взяв на себе нелегку місію волонтера. Протягом кількох, найскладніших місяців він забезпечував шосткинців медикаментами, допомагав у перевезенні людей з інших населених пунктів України. Постійно спілкувався з колегами, які перебували на фронті, і гаряче переживав за них. Цієї зими Сергій Коваленко добровільно записався до територіальної оборони, а в лютому вже був на передовій… За словами родичів, він щиро радів можливості знову опинитися у військовій «стихії», бути затребуваним і корисним Батьківщині та бойовим побратимам, повернутися до найголовнішої справи всього життя, за якою він так скучив.

20 лютого цього року Шосткинщину сколихнула ще одна чорна звістка: не стало Сергія Володимировича Коваленка. До останнього дня життя він був на бойових позиціях, захищаючи Батьківщину. Схиляємось у шані і скорботі перед пам’яттю Героя. Молимося за упокій його світлої душі та за перемогу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *