• Ср. Бер 22nd, 2023

У Глухові вирішували питання безпритульних собак

ВідЧернушек Марина

Лют 14, 2023

Про це повідомляє Глухівська міська рада

« Жителі вулиць Лугова, Зарічна, Миколи Василенка та одноіменних провулків у Глухові з представниками міської ради та поліцейськими офіцерами громади обговорили питання, щодо контролю кількість безпритульних собак у місті, безкоштовної їх стерилізації та яку відповідальність несуть власники собак.

Тема безпритульних собак актуальна завжди, але повномасштабна війна погіршила ситуацію і в цій царині. Дехто виїхав з міста і випустив на вулицю домашнього улюбленця, хтось відклав стерилізацію тварин до кращих часів, хтось почав постійно відпускати на ніч собак. В результаті за рік маємо помітний ріст кількості бродячих собак і збільшення покусаних людей.

У Глухові продовжує діяти програма безкоштовної стерилізації псів-безхатченків. За інформацією і допомогою можна звертатись особисто або через голів вуличних комітетів до управління ЖКГ, до ветклініки або до місцевих волонтерів-зоозахисників.

Очевидно, що будівництво притулку для собак зараз неможливе через обмеження використання коштів міського бюджету, але навіть у мирний час це було проблемним питанням. Тому саме відповідальна позиція власників тварин може стати запорукою безпечного співіснування тварин і людей у місті»,- зазначається у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *